nové album Pcd

1. června 2008 v 16:57 | mirabudos |  News
Druhé album Pcd bude dřív než Her Name Is Nicole! Her Name Is Nicole mělo nejdřív vyjít 16.října, potom se odložilo na 20.listopadu, potom na 12.ledna a nyní na neurčito! Nicole, ale místo toho, aby dodělala Her Name Is Nicole, "přišla zpět k Pcd" - ve skutečnosti od nich, ale neodešla - Pcd se ještě nikdy nerozpadly (naštěstí!) :) a točí společně nové CD Pussycat Dolls! Mělo by v USA vyjít někdy v létě, ale přesné datum se ještě vůbec neví. Podílí se na něm známí producenti jako jsou Ron Fair, Timbaland, Cee-Lo, Sean Garrett a další.
A ještě sem na Meyných stránkách našla něco úplně skvělýho!!! Ashleyn vzkaz speciálně pro tuto stránku! Vapadá dost aktuálně:
Čau!
Omlouvám se, že mě pořád postrádáte. Miluji tuhle stránku, ale nerozumím. Děkuji za vaše milá slova a milující podporu. A tady dávám jednu informaci pro české a slovenské fanoušky: Milujeme vás a doufáme, že se taky těšíte na naše druhé cd. Děkuji za to, že nás milujete!
xoxox
Ashley PCD
Takže je jasný, že nový CD Pcd není nějakej výmysl a blábol (jako např. před rokem Doble the Trouble...)!!! Tady je ještě druhej důkaz!
Nicole a Ron Fair v nahrávacím studiu! Písen "Psycho", kterou nahrávají je úžasná! ↓
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama