Červenec 2008

Životopis Pussycat dolls

23. července 2008 v 22:24 | webmaster |  History
Životní příběh
Skupina Pussycat Dolls byla založena Robinnou Antinovou, uznávanou hollywoodskou choreografkou , která přeměnila celoživotní vášeň pro tanec v lukrativní kariéru. V r. 1993 dala 32letá tanečnice dohromady několik kamarádek, a během dvou let začal tento kolektiv předvádět komediální show v oblasti L.A.C.Applegate, v začátku "hostující" Panenka a bývalá hvězda televizního pořadu Vdaná se závazky, povzbudila Antinovou aby dostala skupinu k vystoupení ve Viper roomu Johnny Deppa v 1995. na Johnyho Deppa to udělalo dojem, když je viděl zkoušet že je požádal o pravidelná týdenní vystupování. Během prvních let byla hlavní vystupující skupiny Carmen Electra a její přítomnost dala sestavě dvojitou dávku sex appealu a notorické celebritovosti. Na jejich debutovém albu u společnosti A&M Records PCD, (s úvodním hitem č.1 "Don't Cha," duetem s Busta Rhymes a produkovaným Cee-Lo), PD předvádí více než jen výjimečnou krásu. S ohromnými hlasy a po spolupráci s vrcholnými písňovými skladateli dneška včetně producentů /(např. Will.I.Am ze skupiny Black Eyed Peas, Timbaland, Rich Harrison, Sean Garrett, and Ron Fair) jsou Pussycat Dolls připraveny otisknout svou značku na poli hudby a postojů kolem ní.

Obrat přišel v roce 2000 kdy Gwen Stefani z No Doubt přišla na show a řekla že by ráda jako host vystoupila, ne jen jako tanečnice ale i zpěvačka. Stejně tak učinila Christina Aguilera. V roce 2002 nastal čas přemístit show do většího prostoru a tak se PD stěhovaly do Roxy. Sedm týdnů bylo vyprodáno a mezi účinkujícími byly např.Brittany Murphy, Charlize Theron, Nikka Costa, Paris Hilton a Pamela Anderson. Všechny vystoupily bez honoráře, jen pro legraci a dobrý pocit, včetně konferenciérky Applegateové.
The Pussycat Dolls jsou vidět také v r. 2003v Charlie's Angels: Full Throttle a ve videu Pink "Trouble" a v r.2005 v Be Cool. Scherzingerová byla také na albu Will Smith v "If U Can't Dance " r. 2005 Lost And Found album.
Dnes je také PD řada mejkapu od firmy Stila a PD hala otevřená v hotelu Césarův palác v Las Vegas. V budoucnu může být řada oblečení, parfémů, videoher nebo televizních a filmových projektů.

Změny pussycat dolls

23. července 2008 v 22:16 | webmaster |  News
Určitě si všichni říkáte, proč všude cpou jejich snad první photoshoot, když teď vypadaj úplně jinak ?!
Kimberly, dříve to byla opravdu punky-doll, neříkám, že ted není, ale vidíme jisté rozdíly, ale určitě se nebojím říct, že je teď mnohem hezčí !
Ashley, taková rebelka-barbie xD dokáže nasadit sexy kukuč, ale i to na pódiu pořádně rozejt! Každopádně, má svůj dost dobréj styl !!
U Jessicy bych řekla, že se ze Sněhurky vyklubala doslova sex bomba ! Dříve bych si ji snad ani nevšimla, ale jak již všichni víme, dokáže to pořádně rozjet!!

Nick, se podle mě vzhledem ani moc nezměnila, má skoro stejný vlasy
... Ale určitě myslím, že ve videoklipech to bylo opravdu poznat, třeba rozdíl v Don't Cha a Wait a Minute !
Melody, když jsem ji viděla poprvé, myslela jsem, že je jí sotva 19 xD ale když se rozezpívá, je to naše Melody.
Teda až na její modní (né moc dobré) úlety.

Reklama Deichmmann 2

22. července 2008 v 19:55 | webmaster |  Photoshoots

VMA 2008

22. července 2008 v 19:16 | webmaster |  News
VMA 2008
7.7.2008 13:52 | PCD-News
Mezi nominovanými videi na VMA 2008 se objevily i PCD s When I Grow Up !
- When I Grow Up-The Pussycat Dolls
- When You Look Me in the Eyes- Jonas Brothers - When You Look Me in the Eyes-Jonas Brothers
- Misery Business- Paramore Paramore-Misery Business -
- Beat It- Fall Out Boy Beat-It-Fall Out Boy Your Love is a Lie- Simple Plan - Your Love is a Lie-Simple Plan