Únor 2009

Pussycat dolls-Reedice Doll domination

12. února 2009 v 20:38 | webmaster |  News
Ještě to není zcela oficiálně potvrzené, ale mluví se o tom v rámci jejich aktuálního Doll Domination World Tour. V létě by právě že nevyšla reedice alba Doll Domination, ale CD/DVD. Kdy na CD budou největší hity Pussycat Dolls a na DVD jejich všechny dosavadní klipy a upoutávka na DVD z tohoto turné. Na albu by byli i písničky Top Of The World a Bad Girl + zbrusu nová skladba. Když se podíváte na tracklist tohoto alba, tak můžete vidět, že mezi němi je i píseň Magic, takže že by další singl po Bottle Pop? M*FaN

Možný tracklist, který koluje internetem:
1. Top Of The World
2. Don't Cha
3. When I Grow Uo
4. I Hate This Part
5. I Don't Need A Man
6. Bottle Pop (Single Version)
7. Buttons (Ft. Snoop Dogg)
8. Wait a Minute
9. Stickwitu
10. Magic
11. Beep (Ft. Will.I.Am)
12. Sway
13. Whatcha Think About That (Ft. Missy Elliott)
14. Bad Girl
15. Nevydaný song (?Away, Whatever Happens, Love Gun...?)

zdroj:www.f24-pussycatdolls.wgz.cz


Nový song od The pussycat dolls-Bad Girl

10. února 2009 v 18:58 | webmaster avatar by Anýta |  News
hj

Dnes se objevil další nový song Pussycat Dolls. Bad Girl se objeví na soundtracku k filmu Confessions Of A Sophaholic, který bude mít premiéru 13. února a soundtrack jde pak na pulty obchodů 17. února. Bohužel, je to zatím jen radio rip a ne v moc dobré kvalitě.

zdroj.www.azík-jirka.estranky.cz

Jai Ho-Pussycat dolls nový song

10. února 2009 v 18:56 | webmaster |  News

ccddf

víkendu leaknula nová nahrávka Jai Ho od Pussycat Dolls, která zní vážně skvěle a liší se od ostatních skladeb na albu. PCD vypustili jejich nový singl Bottle Pop, zatímco jsou na světovém turné. Na iTunes je z posledních singlů zatím nejvýš song I Hate This Part, který aktuálně sedí na #8 a v Anglii právě vstoupili do top 20 se songem Watcha Think About That. Držím palce s Bottle Pop, ale asi to žádná sláva nebude.


zdroj:www.azík-jirka.estranky.cz