Duben 2009


Nový song od The Pussycat dolls-So Many Boys, So Little Time

28. dubna 2009 v 20:10 | mirabudos |  Other Videos
Náhodou jsem dneska projížděl na Youtube videa tak jsem narazil na tutu písničku od PCD je to jenom demo ale taky ujde co vy na to?

Můj blend do VGS

27. dubna 2009 v 22:23 | mirabudos |  Blendy
Tak jsem se přihlásil do VGS tento blend mě bude reprezentovat já doufám že zaboduje a že se vám líbí?

Diplom od Lizzie za kontrolu SB

27. dubna 2009 v 21:02 | mirabudos |  Ocenění


Pcd reklama

27. dubna 2009 v 20:47 | mirabudos |  Other Videos

Nový song od Pussycat Dolls

27. dubna 2009 v 20:43 | mirabudos |  News
Dnes oficiálně vyšla re-edice druhého alba Doll Domination pod označením 2.0. O tom jsme Vás už včera informovali. My Vám teď přinášíme remix songu Takin' Over The World (We Love To Entertain You), který před časem natočili pro reklamu německé televize Pro7. Tento mix se právě dnes objevil na německé re-edici zmíněného alba Pussycat Dolls.
Stáhnout si ho můžete Tady
zdroj:music-star.cz

Melody Thornton: Díky za podporu, i když nejsem uvedena v titulku

27. dubna 2009 v 20:31 | mirabudos |  News

Melody Thornton: Díky za podporu, i když nejsem uvedena v titulku
| 26.04.2009Vzpomínáte si na cover k singlu Jai Ho! (You Are My Destiny)? A. R. Rahman, the Pussycat Dolls feat. Nicole Scherzinger? A viděli jste cover k nadcházejícímu singlu Hush Hush; Hush Hush? The Pussycat Dolls featuring Scherzinger? Dalo se čekat, že na tuhle celou aféru s "featuring Nicole Scherzinger" přijde odezva.

Víte, já jsem ke všem "informacím za zákulisím" povětšinou skeptický. Proto jsem různým informacím o rozpadu PCD nikdy nevěnoval pozornost. Když však vzejdou poměrně pichlavé poznámka přímo od jedné členky, je to na pováženou. Pro pochopení všeho připomínám starší infromaci, že členka the Pussycat Dolls Ashley Roberts byla prokazatelně jednu dobu sama ve studiu a natáčela blíže nespecifikované písničky (ze kterých na Internet unikla například Let Me Go), přičemž není vyloučeno, že byly připravovány pro solo debut Ashley.

Nedávno the Pussycat Dolls vystoupili v rámci svého World Domination Tour ve Phoenixu. Podívejte se na následující video, které zachycuje představení se Melody a následně Nicole Scherzinger.

Shout out to my family. Thank you so much for supporting me, even though I'm not featured. You know what I'm saying?" (Díky mé rodině. Mnohokrát díky za podporu, i když nejsem uvedena v titilku (featuring …). Víte, co chci říct?)… "Myself and Ashley Roberts are examples of never giving up on your dreams" (Já a Ashley Roberts jsme příkladem toho,že nikdy nemáte vzdávat své sny)… "I know you know what I'm talking about. Don't let anybody stomp on you, ever!" (Já vím, že vy víte, o čem mluvím. Nenechte nikoho šlapat po vás, nikdy!). - Melody Thronton.


Ohh, Interscope Records, smiluj se! Všimli jste si toho smrtelně vážného hlasu Melody a rozhořčení u poslední věty (… EVER!!!)? Ne ne, tohle asi nebylo jen tak plácnutí do větru. A ta věta u nevzdávání snu s Ashley Roberts? Že by přeci jen skutečně chystala solo album? Tohle určitě nebyl konec…

Jestli se opravdu jedná o protlačování Nicole do solo kariéry (na albu Her Name Is Nicole (pouze pracovní název) se opět začlo pracovat, ve studiu jsou s Nicole Timabalnd či J. R. Rahman, cílem je také dostat na album Lady GaGa), je to smutné, nelze se však divit, v profektu Her Name Is Nicole mělo být utopeno až osm milionů dolarů. Nicméně musím konstatovat, že řešit interní věci takhle při vystoupení asi není zrovna nejlepší. Připomeňme také, že to byla právě Nicole, kdo si vynutil solo písničku pro každou členku na Deluxe edici. A je to právě Interscope Records, kdo rozhoduje o coverech atakdále, proto nepovažujme pouze Nicole za tu jedinou špatnou

zdroj:www.music-star.cz

Navstevnost za minuly tyden (20.4. 2009 - 26.4. 2009) je:

27. dubna 2009 v 20:26 | mirabudos |  Statistics

Pondeli: 6
Utery: 2
Streda: 5
Ctvrtek: 6
Patek: 12
Sobota: 15
Nedele: 11

Celkem: 57


Pussycat Dolls: Vlastní film, nový videoklip, nové album!

23. dubna 2009 v 21:08 | mirabudos |  News
Photobucket
Robin Antin, která v roce 1995 založila taneční skupinu The Pussycat Dolls, která však s tou dnešní sestavou nemá nic společného, se rozpovídala o plánech, v současnosti, nejúspěšnější dívčí skupiny.
Jako další singl "panenek" byl už před pár dny ohlášen úžasný song Hush Hush (I Will Survive), který vyjde z re-edice alba Doll Domination 2.0 a Robin řekla pár slov o chystaném videoklipu k tomuto singlu. Prý bude nejlepším videoklipem PCD v historii!
Také řekla, že turné Pussycat Dolls je lepší než The Circus Starring Britney Spears, ale že i tak si myslí, že Britneyino tour je skvělé.
Velkým překvapením pak bylo, když oznámila, že PCD jsou připraveny natočit vlastní film a že už brzy se dozvíme více podrobností.
Nové, v pořádí třetí studiové album, začnou "panenky" nahrávat hned, jakmile dokončí turné a veškerou propagaci Doll Domination. Takže pravděpodobně to vypadá na letošní podzim. V létě ještě stihnout PCD vydat druhý singl z re-edice Doll Domination 2.0, kterým má být Painted Windows.
Robin Antin asi nestačí práce na jejich současných projektech, kterými jsou hlavně Pussycat Dolls, Girlicious a nová dívčí skupina Paradiso Girls, jelikož se hodlá pustit do nové skupiny! Ale nebude to další dívčí, ale chlapecká s, zatím, pracovním názvem The Pussycat Dogs a prý bude plná "žhavých kluků"!
Jsem moc zvědavý, jak to bude s tím filmem, ale doufám, že to nebude ve stylu Spice World... No a ta chlapecká skupina? Hlavně by se měla věnovat nejen PCD, ale i Girlicious a Paradiso Girls, na které, jak se zdá, celkem kašle. Uvidíme, jak to nakonec bude, ale s nějakýma "slaďoušema" asi moc neuspěje...
Jinak singl Hush Hush (I Will Survive), který jde do amerických rádií ještě tento měsíc, je vážně pecka, kterou poslouchám už třetím týdnem několikrát denně a nemůžu se jí nabažit. Je to asi i tím, že druhá část je cover legendárního hitu I Will Survive od Glorie Gaynor. Navíc, po první minutě přejde do svižnějšího tempa a má daleko větší náboj než původní pomalá verze na standardní verzi alba Doll Domination.

zdroj:www.aziz-jirka.estranky.cz


New SB

23. dubna 2009 v 20:59 | mirabudos
Mám nový spřátelený blog je to s pcd a jmenuje se můžete se podívat Tady Doporučuji!!!

Diplomky za bleskovku 0.1

22. dubna 2009 v 10:29 | mirabudos |  Soutěže
Mám tady pro vás diplomy za bleskovku doufám že se vám budou líbit.

Pussycat Dolls: Nový klip & nové album

20. dubna 2009 v 11:52 | mirabudos |  News
Za 2 týdny budou natáčet Pussycat Dolls videoklip k novému singlu Hush Hush. Ten jde do amerických rádií už 28.dubna, ale v Evropě nejdřív vyjde zřejmě Bottle Pop. Jako hlavní singlová verze bude použit remix z reedice Doll Domination 2.0. Pussycat Dolls už chtějí co nejdřív začít pracovat na třetí desce, potvrdila to sama Nicole v jednom rozhovoru a taky, že se budou soustředit nejen na vokály Nicole, ale taky Melody a Jessicy. Mimochodem taky uvažují, že v létě vydají jako singl Painted Windows.


Starší videoklipy PCD

15. dubna 2009 v 20:44 | mirabudos
Buttons

Dont cha

Sway
Wait a minute

The Final 4, Detroit(HQ)

15. dubna 2009 v 19:59 | mirabudos |  Fotky


Bleskovka 0.1

14. dubna 2009 v 19:30 | mirabudos |  Soutěže
Ahoj jelikož včera byli Velikonoce tak jsem si pro vás připravil první bleskovku!!

1.Ahoj.
2.Jak se jmenuje druhé cd PCD?
3.Ve kterém městě se narodila Jessica Sutta?
4.Co budete chtít na diplom?
5.Kolik je členek PCD?
6.Ahoj.