Září 2010

Nicole Scherzinger ft. Enrique Iglesias Hearthbeat LIVE

20. září 2010 v 15:56 | P-C-D
Je to jen takoví uvod. Dnes přidám více článku musím se bohužel učit tak až později ale přidám slibuji.Rozhodla jsem se jinak!!!

20. září 2010 v 15:40
Jelikož jsem se právě dočetla že s novími PCD to nevipadá zase takk žhavě tak to zatím moc neuspěchám a nové členky zatím odložím takže se vracím!!!!


4EVER OLD DOLLS!!!

Affiliates

19. září 2010 v 13:03
Všimla jsem si že je tady trochu nepořádek v Affiliates takže od ted se prosím zapisujte to co affiliates co chcou zůstat a klidně i noví....

Tady je pár pravidel:

Spřáteluji se pouze s Fanstrákami o jedné nebo více celebritách a také samozřejmě a skupinách.
Blog musíš mít často aktualizovaný a mít i kvalitní vzhled.
Blog musíš mít aspoň 2 měsíce.
Psát komentáře k tématu ne typu Ahoj, Jak se máš, Obíhám atd...


Souhlasíš? zapiš se...

Nick
Adresa BloguMenší info...

19. září 2010 v 12:59 | P-C-D
Tak omlouvám se že jsem toho moc nezrekonstruovala za ten čas ale bohužel nebyl čas střední škola není tam moc lehká...
Takže V nejbližší době by měl být noví design a ted se du pustit do životopisů novích členek...myslím že jestli bych dnes zabrala tak by mělo byt vše hotové jen na ten design si ještě počkejte....

R E K O N S T R U K C E

4. září 2010 v 21:02
hercules.blog.cz

Omlouvám se že jem nic nepřidala ale neměla jsem funkčí PC. Jinak rozhodla jsem se pro kompletní rekonstrukci zjistila jsem že bývalí admin měl taky dost celký nepořádek s Affiliates takže všechno chci napravit. Nevím jak dlouho to potrvá ale myslím že blog by měl zase jet od soboty. A nevím jestli ted do konce týdne nebo až později bude i noví design takže se máte na co těšít.... děkuju že počkáte :)

Kimberly Wyatt videoshoot for new single "Stars In Your Eyes"

1. září 2010 v 20:31 | P-C-D |  KW-News
Kimberly spolupracuje na projektu HMATW (Her Majesty And The Wolves). Kimberly momentálně natáči druhý videoklip pro již zmiňovaný projek. První Byl k písni Glaciers kterou si můžete pustit tady a videoklip k Glaciers bude k vidění už brzy.
Nyní Kim natáčí videoklip k písni "Stars In Your Eyes" v kterém si zahraje i Ashley Roberts která pomáhla s choreografií.

Zde je pár fotek z natáčení:imagebam.com


imagebam.com


imagebam.com


imagebam.comNicole Scherzinger neví co se děje s novými Dolls

1. září 2010 v 18:15 | P-C-D |  NS-News
nic and jess live

Nicole Scherzinger připouští že neví co se děje s její skupinou ve které zůstala jako jediná původní členka.

Nicole jako jediná původní členka tvrdí že opravdu netuší co skupině přinese budoucnost. A na vzdory tomu manžerka a zakladetla Pussycat Dolls Robin Antin přijala čtyři nové divky.

A když jsme se poté zeptaly na zbytek skupiny řekla"Nevím co se děje s ostatní. Vždycky zůstanou nějáké spekulace. Některé z novích Doll jsou s Lounge a Vegas takže si mislím že každá Pussycat Doll.

Robin již dříve oznámila že si skupina dává přestávku a vrátí se v novém složení. A pár měsícu na to už po boku Nicole stály Vanessa Curry, Kherington Payne, Rino Nakasone Razalan a Jamie Lee Ruiz.

Nejslavnější sestava Pussycat Dolls která se skládala z Ashely Roberts, Kimberly Wyatt, Jessicy Sutta, Melody Thornton po boku Nicole se rozpadla začátkem roku po té co Melody a Kimberly mluvily jak jsou neštastné ve skupině a byli Krytyčtí vůči Robin i Nicole.


Moc se omlouvám že mi to dneska tak trvalo ale jsme strašně unavená takže ani ten překlad není geniální.