News

New fotka PCD+Video

23. června 2010 v 19:04 | webmaster
Tady jsem našel fotku Robin Antin jak se dvěma budoucíma členkama PCD cvičí ve fitness ty členky jsou ty dvě krajní.Ty ostatní budou nejspíš kamarádky?
ghdf
a to video je v celým článku?

Jak si vedou ex-dolls?

22. června 2010 v 18:54 | webmaster
nmcvnjv
Asi před šesti měsíci, všichni účastníci kromě nezbytné Nicole Scherzinger opustily Pussycat Dolls a začali pracovat na solových projektech.
Je čas zjistit jak se teď veci mají:

-Melody Thornton podle časopisu Rap-Up pracuje na solovém albu s producenty Cee-Lo (Don't Cha), Polow Da Don a rapper Lil Wayne.

-Jessica Sutta také pracuje na solovém albu zatím jsou známe nazvy dvou písní Rodeo, I got this Down a kromě toho natočila dva duety s Evou Simons a Cedricem Gervaisem.

-Kimberly Wyatt pracuje na dvou projektech nahrává album stějně tak i taneční projekt ve spolupráci s Her Majesty and Wolves.

-Ahley Roberts je jediná která nezůstala u hudebního průmyslu (alespoň nejsou žádné informace) bude se účastnit TV konkursů a je zapojena ve filmech.

Myslím.že se chytnou všichni,protože už stím mají zkušenosti.
zdroj:pcdfan.ru

The Pussycat Dolls-Lapdance NEW DEMO SONG 2010

10. června 2010 v 21:40 | webmaster
Ahoj tak náhle brouzdám po netu a najednou narazím na nový song The Pussycat dolls teda ono je to demo.Je moc dobrý doufám,že to je ptovrzené.Všude to píšou tak snad je to pravda.

Seznamte se nové Pussycat Dolls ?

23. května 2010 v 13:14 | Pin-Up-Girl

Pussycat Dolls
K Nicole Scherzinger se připojili vové členky jejich první společné vystoupení na soukromé  na soukromé akci v Los Angeles v pátek večer (21. května). Původní členky Melody Thornton, Ashley Roberts, Jessica Sutta a Kimberly Wyatt oznámil svůj odchod ze skupiny v tomto roce.

Tak já nevím.

1. března 2010 v 20:35 | mirabudos
Ahoj tak nevím všude píšou,že je to song The pussycat dolls,Lady Gagy a rihanny,ale já jsem našel tu samou písen od No Angels každopádně ko by si jí chtěl stáhnout tak tady je to ten sobng Dawn boy,a to je asi dnes vše jinak mám nejvíce článku za unor asi 67 což je nejvíc za ty dva roky co můj blog funguje.

New song 2010.

30. prosince 2009 v 22:11 | mirabudos
Jsem dnes brouzdal po netu a našel jsem peckovej song PCD sRihannou a Lady Gagou.Tento song ještě není oficiální ale doufám že brzo bude.

News o Pcd

30. prosince 2009 v 21:34 | mirabudos

Zakladatelka PCD Robin Antin potvrdila,že přestavba dívčí skupiny je pravdivá.Zprávy naznačují,že je skupina rozdělená,ale tvrdí ýe budou zpět v roce 2010 silnější než kdy jindy.

MTV news řekla o plánování spolupráce s Fergie a Snoop Doggem a fanoušci mohou očekávat pár nových tváří v kapele.

Vysvětluje: '' Je to Nicole....a pár nových tváří.Některé dolls chtějí pracovat na svých projektech.Jsme o krok dál.''

Oznámení příchází měsíc poté,co Antin odmítla zvěsti, že Nicole není v kontaktu se zbytkem skupiny.

No jsem na to zvědav no.

Novinky o PCD

17. prosince 2009 v 19:29 | mirabudos
Ahoj novinka o PCD je tady.Nekonečný příběh o osudu kapely Pussycat Dolls už brzy skončí. Alespoň je to na nejlepší cestě. Frontmanka Nicole Scherzinger zůstavá a neposlušné kočičky budou nahrazeny novými tvářemi (nebo se změní vzhled skupiny, někdo odejde, někdo přijde?). Aspoň to naznačila zakladatelka skupiny Robin Antin. Takže skupina se nerozpadla, ale vzala si přestávku a vrátí se v novém kabátě.
Tak si myslím,že ve starém kabétě by to bylo lepší no.
zdroj:www.freelinezero.wgz.cz

Dvd Live from Sydney

8. září 2009 v 19:28 | mirabudos
Tento obal ještě není officialní ale snad bude.

MTV Video Music Awards 2009 - NOMINOVÁNY The pussycat dolls

8. srpna 2009 v 20:45 | mirabudos
VIDEOKLIP ROKU - CHOREOGRAFIE
Pussycat Dolls - Jai Ho!
Beyoncé - Single Ladies
Ciara+Justin Timberlake - Love Sex Magic
Britney Spears - Circus
Kristina DeBarge - Goodbay

Budu jim držet palce

The Pussycat dolls-Doll domination 3.0

2. srpna 2009 v 13:23 | mirabudos

PUSSYCAT DOLLS
Rozhádané kočičky šokovaly a udivily celý svět. 10.srpna totiž vyjde v UK deska Doll Domination 3.0. Ano čtete správně, album, kterého se spíš (ne)prodávalo a u fanoušků sklidilo spíš negativní reakce, vyjde už potřetí. Kauza o tom, jestli se holky rozpadly nebo ne, teď znovu nabrala nové spekulace. Album bude obsahovat všechny skladby vydané v Doll Domination éře a že je jich hezký počet - celkem 20. Jak skončí nekonečná telenovela: všechny vs. Nicole?

zdroj:www.freelinezero.wgz.cz

Hlasuj pro PCD!!

30. července 2009 v 22:34 | mirabudos posted by M!ška
The Pussycat dolls dnes odstartovali v hitparádě T-music chart novinko číslo 3 hlasovat můžeš tady.
www.michelle9.blog.cz

Pussycat Dolls: Whatever Happens

2. července 2009 v 19:06 | mirabudos

Doll Domination jako nové album Pussycat Dolls bylo dlouho očekávano. Po vydání a prvním poslechu byli někteří fanoušci zklamaní a někteří přímo nadšení. Kritici se spíše přiblížili k první skupině a album nakonec bylo velkým zklamáním. Whatever Happens je skladba, která se na finální album nakonec nedostala a je to docela škoda. Ještě dodám, že ji produkoval Ryan Tedder. Jimi

20 nejlepších show

24. června 2009 v 16:35 | mirabudos
P.S. asi to není 20 nej show ale nešlo mi to přeložit xD
1° Christina Aguilera
2° Madonna
3° Beyoncé
4° Pussycat Dolls
5° Lady Gaga
6° Justin Timberlake
7° Fergie
8° Ciara
9° Britney Spears
10 °Pink
11° Miley Cyrus
12° Kelly Clarkson
13° Chris Brown
14° Gwen Stefani
15° Avril Lavigne
16° Rihanna
17° Katy Perry
18° Backstreet Boys
19° Alicia Keys
20° RBD

zdroj:www.lovelypcd.blog.cz

HappyBirthday!

2. června 2009 v 10:52 | mirabudos
Dnes má můj blog první narozeniny a já bych chtímto chtěl poděkovat všem mím SB a hlavně girls-wam která mi děllá dessingy a já se budu snažit pokračot s tímto blogem a budu se dál rozvíjet děkuji.

Pcd nemusí Lady Gaga

21. května 2009 v 20:54 | mirabudos
Poslední 3 měsíce probíhá turné skupiny Pussycat Dolls,které s sebou vzali jako "Special Guest" Lady GaGa!..V posledních dnech se ale proslýchá že PCD závidí skvělou show Lady GaGa.Pussycat Dolls,kterým se poslední dobou moc nedaří -nízký prodej posledního alba Doll Domination(album muselo nedávno vyjít jako reedice obohacená hitem Jai HO a dalšími 3 písněmi,protože se zastavil prodej alba) a hlavně negativní kritika jejich koncertů.Kritici většinou kritizují jejich špatný zpěv a playback,který používají aby zvládli "se kroutit u tyče" a provozovat jejich náročnou choreografii.Fanoušci sice tak kritičtí nejsou z každého koncertu jsou nadšení a nikdo nemůže říct,že by o tyto sexy holky nikdo neměl zájem.Ale přece jen Lady GaGa jejich koncerty zastiňuje!..Její 40 minutová vystoupení jsou ohromné show,energické a v hlavní roli hraje kvalitní zpěv.PCD dokonce chtěli napodobit LG Show slabým ohňostrojem,ale naprosto se jim to nepovedlo a Lady GaGa vyšla z tohoto "souboje" zase jako vítěz.Sama Nicole Scherzinger řekla,že možná byla chyba vzít s sebou na turné takovou megastar jako je GaGa."My máme být hlavním bodem večerů,ne ona.",říkají Pussycat Dolls a proto se teď všude povídá,že se holky vzájemně s Lady GaGa nenávidí,."Jsou od sebe hodně odlišné",říká manager Lady G,"Lady se specializuje na 80´léta a electronic a PCD zase na r´n´b/pop".. Možná je to jen drb,ale zdroje mluví o velmi napjaté situaci,a tak by se nikdo nedivil,kdyby GaGa "letěla" z jejich Doll Domination Tour.
zdroj.www.lovelypcd.blog.cz

New cover Pcd

18. května 2009 v 11:20 | mirabudos
Jessice a Kim to tam moc sluší že?

THE PUSSYCAT DOLLS - "JAI HO" I V ESU !

11. května 2009 v 20:06 | mirabudos
Ano, The Pussycat Dolls se svým hitem "Jai Ho" dorazily i do hitparády ESO, která běží každé ráno na nově, jak určitě víte :D :D

Jsou nasazeny jako poslední novinka dne, jak hlasovat?

SMS: eso2 na tel. číslo 906 06 09
TELEFON: 908 09 09 10

T-MUSIC: NEJVÝŠE UMÍSTĚNÁ NOVINKA TÝDNE - THE PUSSYCAT DOLLS - "JAI HO" NA 3. MÍSTĚ !!

11. května 2009 v 20:04 | mirabudos
www.michelle9.blog.cz
Určitě všichni postřehli, že minulý týden byla do české t-music chart nasazena novinka od skupiny The Pussycat Dolls - song s názvem "Jai Ho" ft. A R Rahman!

A určitě vás potěším tím, jak se song umístil!
Je to nejvýše umístěná novinka z minulého týdne - 3. místo !!!

Fakt mě to moc potěšilo, taky Jai Ho si to zaslouží :)))
Takže hlasovat můžete na www.t-music.cz nebo prostřednictvím SMS !

THE PUSSYCAT DOLLS ft. A R RAHMAN - "JAI HO" V T-MUSIC !!!

2. května 2009 v 18:23 | mirabudos
Tak konečně začali hrát na T-music The Pussycat dolls s písní Jai ho Hlasovat můžete Tady.

 
 

Reklama